Płytki kuchenne i łazienkowe Poznań

Płytki to najbardziej rozchwytywany materiał wykończeniowy naszych czasów. Wielu z nas jednak wolałoby nie wydawać na nie fortuny. Z pomocą przychodzi salon płytek Paste-Group z Poznania, założony w roku 1993. Funkcjonował jako firma rodzinna, aktualnie jest to dobrze prosperujący salon, który na swoim koncie posiada wiele fantastycznych realizacji, a w swojej bogatej ofercie wiele materiałów marek hiszpańskich, włoskich czy portugalskich.

Doświadczenie, które udało im się zdobyć przez ponad dwadzieścia lat pracy, owocuje obecnie rzeszą klientów, chętnie wracających po kolejne rady i następne tury materiałów. Paste-Group to salon płytek Poznań, gdzie panuje świetna atmosfera, a profesjonalni pracownicy pomogą dobrać kolor, wzór oraz wielkość płytek, łącząc preferencje klienta z możliwościami poszczególnych pomieszczeń. Więcej na temat salonu można dowiedzieć się na stronie: https://www.paste-group.pl/

Płytki łazienkowe Poznań i płytki kuchenne Poznań

Szeroka gama płytek w ofercie salonu płytek Poznań rozpoczyna się od płytek ceramicznych Poznań. Są to płytki, które można użyć w wielu pomieszczeniach w domu – w salonie, w przedpokoju, w pomieszczeniu gospodarczym.

Płytki kuchenne Poznań to wachlarz wzorów i kolorów idealnie pasujących do wszystkich kuchni świata, a do tego odznaczających się łatwością w utrzymaniu czystości. Płytki łazienkowe Poznań w salonie płytek Poznań to mnóstwo stonowanych barw, które umilą niejedną kąpiel.

Comments are closed.

Kalendarz
September 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30